„Immergas“ – tai naujos kartos kondensaciniai dujiniai katilai, skirti naujoms šildymo sistemoms įrengti ir tinkantys senųjų keitimui. Visi katilai atitinka naujausias Europos Sąjungos direktyvas bei turi CE sertifikatus. Įsigydami šiuos katilus Jūs gausite produktus gamintojų, kurie dujinių katilų srityje specializuojasi jau daugiau nei 50 metų. Tai gamintojai, kurie siekia išlikti vienais geriausiųjų pasaulyje ir dirba tam, kad vartotojai galėtų mėgautis šiluma ir namų ramybe. Siekdami kuo mažiau teršti aplinką, „Immergas“ kondesaciniai dujiniai katilai tapo vienu labiausiai žinomu prekiniu ženklu.

„Radiant“ kondensacinių katilų šilumos ir karšto vandens ruošimo efektyvumas pasiekiamas dvejomis pakopomis. Šaltas vandentiekio vanduo vėsina išeinančius degimo produktus, o karščiausioje zonoje vanduo pašildomas iki reikiamos temperatūros.
Tokiu būdu pasiekiamas didžiausias eksploatacinis efektyvumas. Ir tai dar ne viskas. Kiekviena detalė, kiekvienas sprendimas parinktas taip, kad katilas patikimai tarnautų ilgus metus.