Oras – vanduo šilumos siurbliai populiariausi ten kur nėra galimybės įrengti žemės kolektoriaus ar giluminių gręžinių, kur nėra dujų ar kitų alternatyvių šildymo būdų. Šildymui ir karšto vandens ruošimui naudojama lauko oro šilumos energija. Oras – vanduo šilumos siurblių efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo lauko oro temperatūros – kuo temperatūra aukštesnė, tuo pigesne energija aprūpinami namai. Oras – vanduo šilumos siurbliai gali būti naudojami ne tik pastatų šildymui bei karšto vandens ruošimui, tačiau ir patalpų vėsinimui, baseinų šildymui.
Šiuolaikiniai šilumos siurbliai pasižymi optimizuotu metiniu šildymo koeficientu, kuris užtikrina mažas eksploatacines išlaidas ir didelį karšto vandens Darbinis diapazonas užtikrina tiekiamo srauto temperatūrą iki 75 °C. Net išorės temperatūrai nukritus iki –25 °C, vis dar užtikrinama iki 65 °C temperatūra, o garso lygis yra žemas.
Daugelyje minėtų šilumos siurblių yra integruota „Wi-Fi“ funkcija ir galimybė naudoti belaidžius priedus, S serijos šilumos siurblys gali tapti įprasta jūsų išmanių namų dalimi. Išmanioji technologija automatiškai reguliuoja patalpų klimatą, o jūs galite visiškai valdyti įrenginį iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio.

„Hitachi” siūlo įvairius šilumos siurblius, skirtus gyvenamosioms ir komercinėms reikmėms. Šilumos siurbliai – tai prietaisai, kurie perduoda šilumą iš vienos vietos į kitą, naudodami nedidelį energijos kiekį šilumai perkelti iš žemesnės temperatūros šaltinio į aukštesnės temperatūros imtuvą. Šis procesas gali būti naudojamas tiek šildymo, tiek vėsinimo tikslais.

Nors konkretūs modeliai ir funkcijos gali skirtis, „Hitachi” šilumos siurbliai paprastai pasižymi dideliu energijos vartojimo efektyvumu, patikimu veikimu ir pažangiomis technologijomis. Jie skirti efektyviems šildymo ir vėsinimo sprendimams įvairiose patalpose, įskaitant namus, biurus ir komercinius pastatus.

Norėdami gauti išsamios ir naujausios informacijos apie „Hitachi” šilumos siurblių gaminius, įskaitant specifikacijas, funkcijas ir prieinamumą, rekomenduoju apsilankyti oficialioje „Hitachi” interneto svetainėje arba susisiekti su jų įgaliotaisiais pardavėjais ar atstovais. Jie galės suteikti jums tiksliausią ir aktualiausią informaciją pagal jūsų konkrečius reikalavimus.